Our product range includes a wide range of open desk workstations.
₹ 6500 / Piece Get Latest Price
| Workstation Type | Sharing type |
| Overall Length | 1200 mm (4 ft) |
| Seating Capacity | 8 Seater |
| Material | Plywood |
| Layout Type | Linear |
| Product Type | Office Workstation |
| Frame Material | MS Powder Coated |
| Table Top Thickness | 25 mm |
| Primary Material | Particle Board |
| Size | 4/2 |
| Table Top Finish | Prelaminated |
| Partition Height | 1200 mm |
| Storage Type | Without Storage |
| Color | White |
| Cable Management | With Raceway |
| Country of Origin | Made in India |
Minimum order quantity: 50 Piece
Lakshmikanth Kp (Owner)
Elite Furniture
19, 6th Cross, Lakshmana Nagara, Hegganahalli Cross, Vishwaneeda, Hegganahalli Cross
Bengaluru - 560091, Karnataka, India