We are a leading Manufacturer of metal file racks from Bengaluru, India.
₹ 25199 / Piece Get Latest Price
| Material | Aluminum |
| Rack Type | Door Rack |
| Number Of Shelves | More Than 10 |
| Load Capacity Per Shelf | 20 kg |
| Surface Finish | Powder Coated |
| Color | White |
| Height | 1500 mm |
| Width | 750 mm |
| Brand | Elite furniture |
| Depth | 350 mm |
| Country of Origin | Made in India |
Minimum order quantity: 5 Piece
Lakshmikanth Kp (Owner)
Elite Furniture
19, 6th Cross, Lakshmana Nagara, Hegganahalli Cross, Vishwaneeda, Hegganahalli Cross
Bengaluru - 560091, Karnataka, India